Imprezy plenerowe - Borodziej

Nasza firma działa na rynku usług gastronomicznych od 12 lat.

Ważną częścią naszej działalności jest organizowanie bankietów i przyjęć okolicznościowych w siedzibach firm, domach i mieszkaniach prywatnych, a także w miejscach wskazanych przez klienta.

W szczególności specjalizujemy się w organizowaniu spotkań plenerowych i pikników.

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jeden z najpiękniejszych obiektów plenerowych na terenie Trójmiasta - Borodziej.

Wiata Borodziej znajduje się na terenie Leśnictwa Sopot. Na polanie o powierzchni 4000 m2 położonej pośrodku lasu, oprócz zaprezentowanego na zdjęciach obiektu znajdują się mniejsze zadaszenia z ławeczkami oraz miejsce na palenisko.
Sama wiata jest w stanie pomieścić 100 z miejscami siedzącymi przy drewnianych stołach oraz dodatkowo koło 50 osób w mniejszych wiatkach.
W obiekcie można zorganizować zarówno kameralne spotkanie dla grupy 30 - to osobowej jak i imprezę integracyjna dla 400 osób. Wyjątkowe położenie Borodzieja sprawia, ze jest on miejscem idealnym do przygotowania spotkań integracyjnych.

W ramach naszych usług organizujemy zabawy, konkursy, konkurencje sportowe. Zapewniamy także oprawę muzyczna spotkania w zależności od życzenia klientów w postaci muzyki mechanicznej lub występu na żywo. Jesteśmy również w stanie zapewnić dojazd uczestników spotkania.

Do obiektu jest poprowadzona woda i prąd, zaplecze jest wyposażone w kuchnię i sanitariaty.

Jest to jedno z nielicznych miejsc położonych tak blisko miasta ( i-sza strefa taxi), w środku lasu, z dala od miejskiego zgiełku.